تعمیر درب برقی در تهران | تعمیرکار درب برقی

تعمیر درب برقی در تهران

تعمیرات درب برقی همانگونه که از اسم آن مشخص است مربوط به تعمیر درب هایی میباشد که مکانیکی نیستند و به صورت برقی و الکتریکی بازوبسته میشوند و ما در الودر میتوانیم در سریع ترین زمان جهت تعمیر درب برقی در تهران برای شما عزیزان تهرانی حضور پیدا کنیم و یکی از بهترین تعمیرکار درب برقی حرفه ای خود را جهت تعمیرات و یا سرویس درب برقی برای شما اعزام نماییم.

برندهای بسیاری در زمینه تولید درب برقی باکیفیت کار میکنند که ما توانایی تعمیر انواع درب های برندهای مختلف از جمله BFT و Nice و FAAC و سایر برندهای معتبر دیگر ایرانی و خارجی را داریم.

امروزه امنیت به یک نیاز اساسی در هر جامعه تبدیل شده و همه افراد در هر مکانی تلاش می کنند تا این نیاز را برآورده کنند. یکی از مهمترین وسایلی که در برآورده کردن این نیاز استفاده می‌شود، درب برقی است. درب‌ها در هر مکانی به عنوان ورودی آن مکان شناخته می‌شوند و درامنیت هر ساختمان نقش بسزایی ایفا می‌کنند.

به تبع این نوع درب ها نیز دچار مشکل می شوند و به تعمیر نیاز پیدا می کنند. با گذشت زمان و به دلیل استفاده زیاد و استهلاک دربرقی باعث شده به تعمیرکار متخص نیاز شود. مجموعه الودر با ارائه انواع خدمات برای تعمیر درب برقی در خدمت شماست.

02188592369

 

تعمیر درب برقی در تهران | تعمیرکار درب برقی

انواع خدمات تعمیرات درب برقی

  • تعمیرات موتور جک پارکینیگ و ریلی و هیدرولیکی
  • تعمیر مشکل کوباندن درب در انتهای بسته شدن درب
  • تعمیرات سیم پیچ موتور و بخش برقی موتورها
  • تعمیر مشکل سرعت کند یا تند در انواع درب های اتوماتیک
  • تعمیرات مشکلات ایستادن جک در بین راه
  • تعمیر مشکل خلاص نشدن جک
  • تعمیر دنده ها و تراشکاری دنده ها و یا تعویض دنده
  • تعمیرات گیربکس جک پارکینگی و ریلی
  • تعمیر ماردون و چرخ دنده های وابسته به آن و…

تعمیر درب برقی در تهران | تعمیرکار درب برقی

 

تعمیر درب برقی با تضمین خدمات:

الودر به‌عنوان یک شرکت فعال در زمینه تعمیر درب برقی در تهران توسط کارشناسان مجرب کار تعمیر درب برقی شما را انجام می دهد.  خدماتی ارائه‌شده توسط شرکت الودر در کمترین زمان ممکن و با کیفیت برای مشتریان عزیز در سراسر تهران انجام خواهد شد.


می‌توانید برای دریافت خدمات تعمیرات درب برقی با  کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

02188592369

02188863495

09124781519


الودر به‌عنوان یک شرکت معتبر در زمینه تعمیر درب برقی در سراسر تهران توسط تعمیرکاران مجرب از ابتدای کار تا نصب و تحویل پروژه فعالیت می‌کند.

از جمله خدمات شرکت الودر ، تعمیر درب برقی که توسط این گروه ارائه می‌شود، خدمات پس از فروش و ضمانت تمامی قطعات نصب‌شده درب برقی می‌باشد. می‌توانید برای دریافت خدمات تعمیرات درب برقی و سفارش کار خود با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ممکن است که این موضوع برایتان پیش‌آمده باشد که درب برقی دچار مشکل شده و کار نکند. خرابی درب برقی همواره دلایل زیاذی داشته است که میبایست توسط کارشناسان ببرسی شود. الودر در زمینه اجرای درب برقی خدمات ویژه و منحصر به فردی ارائه می‌دهد که بیش از پیش موجب رضایت شما عزیزان را فراهم آورد.

 

می‌توانید برای دریافت خدمات تعمیرات درب برقی با  کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

02188592369

02188863495

09124781519

 


همچنین در صورتی که نیاز به اطلاعاتی در مورد تعمیر کرکره برقی و یا تعمیر جک پارکینگ دارید این مقالات نیز میتواند برای شما مفید باشد:

مقاله تعمیر کرکره برقی

مقاله تعمیر جک پارکینگ