تعمیر درب اتوماتیک | تعمیرات درب شیشه ای اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای:

نوعی از درب های اتوماتیک که چندین سال است رواج پیدا کرده است. درب اتوماتیک شیشه ای جزو درب های بسیار زیبا و شکیل به حساب می آید ، لازم به ذکر است که تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جزء خدمات اصلی مجموعه الودُر میباشد.

درب اتوماتیک شیشه ای همچنین از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و ضد حریق نیز می باشد و در مواقع اضطراری امنیت ساختمان را تامین می کند؛ گرچه این نوع درب با استفاده از نیروی مغناطیسی کار می کند ولی در هنگام قطع شدن برق جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که این درب ها به برق اضطرای مجهز هستند و در صورت نیاز می توانند برق اضطراری را جایگزین برق اصلی کنند.

تعمیر درب اتوماتیک | تعمیرات درب شیشه ای اتوماتیک

تعمیرات درب شیشه ای اتوماتیک

به انواع مختلف طبقه بندی می شود که مهمترین آنها عبارتند از:

-درب اتوماتیک شیشه ای تک لنگه کشویی
-درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه کشویی ،
-درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه تلسکوپی ،
-درب شیشه ای اتوماتیک چهار لنگه تلسکوپی ،
-درب شیشه ای اتوماتیک تمام گرد .

 

 

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای یکی از خدمات قدیمی مجموعه الودر تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ( تعمیرات درب شیشه ای اتوماتیک ) است. در درب اتوماتیک شیشه‌ای براساس نوع در و اندازه لت‌ها، موتورهای مختلف استفاده می‌شود که هرکدام از این موتورها دارای ویژگی‌ها و کارکردهای متفاوتی می‌باشد، که تکنسین‌های تعمیر ما با بررسی مشکل احتمالی را پیداکرده و به تعمیر آن می‌پردازند.

خدمات تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای در تهران :

تعمیر موتور درب اتوماتیک شیشه ای،

تعمیر کنترل باکس درب اتوماتیک شیشه ای،

تعمیر ریل و کاور درب اتوماتیک شیشه ای ،

تعمیر چشمی درب اتوماتیک شیشه ای و ..

شرکت الودر با داشتن تکنسین‌های مجرب تمامی خرابی‌های احتمالی را تشخیص داده و به رفع نواقص می‌پردازند.

برای دریافت خدمات تعمیر اتوماتیک شیشه ای با  کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

02188592369

02188863495

09124781519


برندهای بسیاری در زمینه تولید درب اتوماتیک شیشه ای باکیفیت کار میکنند که ما توانایی تعمیر انواع درب های برندهای مختلف از جمله BFT و Nice و FAAC و سایر برندهای دیگر ایرانی و خارجی را داریم.

همچنین شما میتوانید قبل از تماس با ما نسبت به پیداکردن عیب اختمالی با خواندن توضیحات زیر اقدام کنید:

عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای:

 برای بررسی و عیب‌یابی درب اتوماتیک شیشه‌ای خود قبل از درخواست تکنسین موارد زیر را انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که سوئیچ قدرت روشن است و سوئیچ عملکرد روی دکمه اتوماتیک تنظیم‌شده است.

•   اطمینان حاصل کنید که باتری بک آپ شارژ می‌شود و باطری به‌درستی کار می‌کند.

•   اگر درب باز یا بسته نمی‌شود دکمه خاموش را 15 ثانیه نگه‌داشته اپراتور را خاموش‌کنید و سپس روشن کنید.

•   بررسی روشن بودن سنسورها و قرار نداشتن چیزی در مسیر درب اتوماتیک و سنسورهاست.

•   بررسی کارکرد دقیق باتری و ریموت کنترل.

با برسی تمامی این عوامل اگر نقص و ضعفی در کارکرد درب اتوماتیک شیشه‌ای مشاهده کردید بهتر است که برای رفع نقص و تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای حتماً با گروه متخصص نصب و تعمیر الودُر در تماس باشید.

برای دریافت خدمات تعمیر اتوماتیک شیشه ای با  کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

02188592369

02188863495

09124781519

 


 

تعمیر درب اتوماتیک:

حائز انواع زیادی می باشد که کاربرد های کثرت دارد .

به عنوان نمونه احد از گونه ها درب های خودکار ، درب اتوماتیک خودروگاه است که امروزه به کارگیری درب اتوماتیک پارکینگی بسیار بسیار شده است و در میان کسان رواج مکشوف است. در خانه ها و کمپانی ها و سازمان ها و سایر محیط‌ های دیگر از درب پارکینگی کاربرد می شود.
برای آمد و شد ماشین ها و وسایل نقلیه درب اتوماتیک پارکینگی آسانی زیادی برپایی کرده زیرا توانسته الی حدود زیادی درزمان صرف جویی کند و به عبور و مرور سرعت بالاتری ببخشد. با کمک درب اتوماتیک پارکینگی باز و بسته کردن درب ها آسان می گردد و نیاز نیست افراد از اتومبیل شان بیرون اومده و درب را مفتوح و بسته نمایند .
تمامی این پیشه ها به وسیله ی فشردن یک دکمه یا ریموت اتمام پذیر بوده و دارای سرعت بالایی است.
یکی سایر از نکویی های درب خودکار پارکینگ این است که این درب ها محافظ های خوبی هستند در برابر دزدان زیرا به راحتی نمی طاقت درب را مفتوح کرد و به ریموت احتیاج است. یگانه سایر از گونه ها درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای است که آن هم دارای استعمال های بی شماری می باشد و در درون ساختمان ها و اداره ها و مراکز خرید کبیر بهره‌گیری می شود.
درب اتوماتیک شیشه ای امنیت بالایی داشته و همواره باره توجه است زیرا سریعا و بدون برباد دان وقت مفتوح و بسته شده و انرژی را نگاه می دارد .

در ضمن استفاده از این درب برای افراد ناتوان و کسان پیر امتیاز بزرگواری محسوب می شود زیرا نیازی به وارد آوردن نیروی فیزیکی به درب خودکار نیست و عبور و مرور از درب به اسانی شدنی است . این درب های شیشه ای خودکار حائز ظاهر شیک و نکوداشتن هستند.

درب خودکار کرکره ای از خارج مثل یک بارو محکم است که استقامت بالایی داشته و پر کاربرد است. جای نفوذی در این درب خودکار وجود ندارد . درب اتوماتیک کرکره ای از نوع درب های است که محافظ بسیار نکوداشتن برای تو ساختمان است.
درب کرکره ای بعد از تولید و عرضه همراه با موتور، تیغه، مرکز مهار تحویل مشتری دیتا شده و حائز ضمانت نامه می باشد.
در تمامی حالات خریدار باید به کیفیت درب اتوماتیک پروا داشته باشد و ان را در عقیده بگیرد.
تهیه ی درب اتوماتیک کرکره ای بر بنیاد نیازهای مشتری است که در چه شرایطی چه گونه درب اتوماتیکی را بخواهد و تقاضا دهد و این درب ها در انواع متفاوتی می باشند یعنی به صورت دستی و اتوماتیک هستند . بیشتر گونه خودکار درب کرکره ای باره پروا کسان پیمان می گیرد و سفارش داده میشود.


 

همچنین درصورتی که مایلید در مورد تعمیر جک ریلی و یا تعمیر کرکره برقی اطلاعاتی بدست بیاورید مقالات زیر را نیز مطالعه نمایید:

مقاله در مورد تعمیر کرکره برقی

مقاله تعمیر جک ریلی