تعمیرات جک

درب پارکینگ دارای انواع مختلفی از جک هاست که اگر مشکلی در باز شدن یا بسته شدن درب پیش آمد باید جک باز بینی شود. شاید برای شما هم پیش بیاید که درب پارکینگ که از آن استفاده می نماید به هر علتی یا باز نشود یا بعد از باز شدن دیگر بسته نشود! در این حالت ایراد می تواند از قطعه های مختلفی باشد.

مجموعه الودُر در سراسر تهران با ارائه خدمات در زمینه تعمیرات جک درب پارکینگ به شما کمک می کند. در صورت بروز مشکلات زیر ما به شما کمک خواهیم کرد تا مشکلات به راحتی رفع شوند.

 

تعمیر جک درب پارکینگ :

مراحل چک کردن مرحله به مرحله و تعمیر جک درب :
1. چراغ ریموت چک شود (در صورت خرابی ریموت درب اتوماتیک چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود). در این صورت یا ریموت معیوب شده یا این که به مرور زمان باطری آن تمام شده و نیاز به تعویض دارد.2. وقتی ریموت را چک کردید و سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شود و این عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز سالم هستند و دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است. اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.
جک بازویی درب اتوماتیک
3. حالا اگر ایراد از جک های بازویی باشد درب نه باز می شود نه بسته می شود اما اگر از چشمی ها باشد درب باز می شود اما هنگام بسته شدن عمل نخواهد کرد پس اگر درب باز هم نشد (هر دولنگه) مشکل از داخل جک بازویی می باشد. اگر حالتی پیش آمد که متوجه شدید جک درب خراب می باشد یا باید آن را تعمیر کنید یا تعویض.
چشمی یا فتوسل4. تمام مراحل بالا چک شده و از بدون ایراد بودن آنها که مطمئن شدید و درب اتوماتیک باز می شد اما اگر هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد که ارتباط آن ها قطع شده و نمی گذارد درب بسته شود. در مواقعی که ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از صاف بودن هردو و تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا هر مانعی که سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می کند, در بعضی موارد هم امکان دارد چشمی درب اتوماتیک در مکانی قرار گرفته باشد که نور خورشید به آن می تابد و چون نور خورشید اشعه مادون تولید می کند این هم می تواند در کار چشمی ها خلل ایجاد کند (این مشکل بیشتر در تابستان که نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد) که با گذاشتن سایبان برای چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با این موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده که یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

 

انواع خدمات تعمیرات جک پارکینگی:

1.تعمیرات موتور انواع جک پارکینیگ
2.تعمیر مشکل کوباندن درب در انتهای بسته شدن درب
3.تعمیرات سیم پیچ موتور و بخش برقی موتورها
4.تعمیر مشکل سرعت کند یا تند در انواع درب های اتوماتیک
5.تعمیرات مشکلات ایستادن جک در بین راه
6.تعمیر مشکل خلاص نشدن جک پارکینگی و خلاص کن جک هیدرولیک
7.تعمیر دنده ها و تراشکاری دنده ها و یا تعویض دنده
9.تعمیرات گیربکس جک درب و…

 

واحد فنی و تعمیرات تخصصی الودر کلیه امور تعمیراتی را با بهترین کیفیت و تست های تخصصی انجام می دهد و در واقع بخش تعمیرات شرکت، کارشناسان توانایی علمی بالا برای تعمیرات کلیه قطعات درب های اتوماتیک را دارا می باشند .همچنین بعد از کار تعمیرات جک و نصب و برنامه ریزی مجدد درب پارکینگ ، کارشناسان شرکت مشاوره لازم جهت عدم بروز اشکالات در درب اتوماتیک را در اختیار مشتری قرار می دهند.

برای دریافت خدمات تعمیرات جک درب پارکینگ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

09122494130