تعمیر جک پارکینگ توسط گروه الودُر

درب پارکینگ دارای انواع مختلفی از جک هاست که اگر مشکلی در باز شدن یا بسته شدن درب پیش آمد باید جک باز بینی شود. البته شاید برای شما هم پیش بیاید که درب پارکینگ که از آن استفاده می نماید به هر علتی یا باز نشود یا بعد از باز شدن دیگر بسته نشود ! در این حالت ایراد می تواند از قطعه های مختلفی باشد که باید برای تعمیر جک پارکینگ اقدام کرد.

مجموعه درب اتوماتیک الودُر با ارائه خدمات در زمینه تعمیر جک پارکینگ به شما کمک می کند. در صورت بروز مشکلات زیر ما به شما کمک خواهیم کرد تا مشکلات به راحتی رفع شوند.

تعمیرات چک پارکینگی

انواع خدمات تعمیرات جک پارکینگ :

1.تعمیرات موتور جک پارکینیگ
2.تعمیر مشکل کوباندن درب در انتهای بسته شدن درب
3.تعمیرات سیم پیچ موتور و بخش برقی موتورها
4.تعمیر مشکل سرعت کند یا تند در انواع درب های اتوماتیک
5.تعمیرات مشکلات ایستادن جک در بین راه
6.تعمیر مشکل خلاص نشدن جک پارکینگی و خلاص کن جک هیدرولیک
7.تعمیر دنده ها و تراشکاری دنده ها و یا تعویض دنده
9.تعمیرات گیربکس جک پارکینگی و ریلی و…

تعمیر جک پارکینگ - تعمیرات جک درب پارکینگ

واحد فنی و تعمیرات تخصصی الودر کلیه امور تعمیراتی را با بهترین کیفیت و تست های تخصصی انجام می دهد و در واقع بخش تعمیرات شرکت، کارشناسان توانایی علمی بالا برای تعمیرات کلیه قطعات درب های اتوماتیک را دارا می باشند .همچنین بعد از کار تعمیرات جک و نصب و برنامه ریزی مجدد درب پارکینگ ، کارشناسان شرکت مشاوره لازم جهت عدم بروز اشکالات در درب اتوماتیک را در اختیار مشتری قرار می دهند.

برای دریافت خدمات تعمیر جک پارکینگ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

02188592369

02188863495

09124781519

 

عیب یابی قبل از تماس با کارشناس جهت تعمیر جک پارکینگی :

مشکل باز و بسته شدن درب ها :
1. چراغ ریموت چک شود و درصورتی که چراغ آن کمرنگ بود میتواند نشانه این باشد که باتری آن باید عوض شود و یا اینکه اگر بازهم مشکل حل نشد قطعه تعویض شود.2. وقتی ریموت را چک کردید و سالم بود باید با نزدیک کردن گوش خود ، صدای رله را در هنگام فشردن دکمه ها بشنوید و اگر صدای رله ها میومد یعنی دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است. اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که اگر آن نیز مشکلی نداشت ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که نیاز به کارشناسی دقیق دارد.3. در صورتی که ایراد از جک های بازویی درب باشد یعنی درب نه باز شود نه بسته شود مشکل از داخل جک بازویی می باشد. اگر حالتی پیش آمد که متوجه شدید جک درب پارکینگ خراب می باشد باید آن را تعمیر و یا تعویض نمایید.4. تمام مراحل بالا چک شده و از بدون ایراد بودن آنها که مطمئن شدید و درب اتوماتیک باز می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد احتمالا باید از چشمی ها باشد که ارتباط آن ها قطع شده و نمی گذارد درب بسته شود.
در مواقعی که ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا مسیر مادون قرمز را از هرگونه خلل پاک سازی کنین حتمی نور خورشید که با گذاشتن سایبان برای چشمی ها مشکل در اکثر مواقع مرتفع می شود اما اگر با این موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده که یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.
مشکل خرابی چشمی:
بهترین راه تعمیر خرابی چشمی این است که دست خود را از جلو چشمی بالا و پایین کنید تا مسیر دید آن را قطع و وصل نمایید، اگر صدای تیک تیک مربوط به قطع و وصل شدن راه چشمی شنیده نشود مشکل از چشمی جک پارکینگی می باشد و باید تعمیر شود.قطع شدن سیم: گاهی به علت هرز بودن پیچ سوکت یا شکسته شدن سیم ممکن است چشمی کار نکند. در این حالت باید چشمی باز شود.نفوذ آب: معمولا باید قطعه تعویض شود .وقتی که چشمی درب اتوماتیک به هر دلیلی خراب شده باشد و قابل استفاده نباشد باید آن را سریعا تعویض کرد البته این کار نیاز به تخصص دارد که میتوانید در این مورد روی تیم حرفه ای الودر حساب کنید:
برای دریافت خدمات تعمیر جک پارکینگ ویا تعمیر کرکره برقی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

02188592369

02188863495

09124781519