تعمیر کرکره برقی در تهران

اغلب مشتریان ما که در جستجوی تعمیر کرکره برقی در تهران هستند بدون شک درجستجوی بهترین قیمت و بهترین کیفیت هستند، حتما با مشکلات تعمیر کرکره برقی مغازه، پارکینگ و … مواجه بوده اید. تعمیر کرکره برقی بسیار حساس است.بنابرین به دلیل حساسیت و پیچیدگی در طراحی و ساخت کرکره های برقی، در صورت بروز مشکل و خرابی کرکره برقی، نباید سریع دست بکار شد و برای تعمیر آن اقدام کرد.

در این زمان است که وجود یک شرکت حرفه ای تعمیر کرکره برقی بسیار ضروری می باشد. شرکتی که در اسرع وقت بتواند به شما کمک کند.

الودُر با داشتن نیروهای مجرب و کارآزموده مجری تعمیر کرکره برقی ف تعمیر کرکره پارکینگ و همچنین تعمیر درب برقی در تهران میباشد.

در صورت نیاز با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

02188592369

02188863495

09124781519

 

تعمیرات کرکره برقی

تعمیرات کرکره برقی یک کار کاملاً تخصصی است به همین دلیل افراد کمی تخصص و تجربه لازم برای تعمیر کرکره برقی در تهران را دارند. به دلیل ساختار کرکره و پیچیدگی قطعات استفاده‌شده در کرکره برقی باید کار نصب و یا تعمیر آن توسط افراد متخصص انجام شود تا ایرادات و خرابی احتمالی به‌راحتی مشخص و تعمیر گردد. مجموعه الودر با داشتن تکنسین های باتجربه میتوانند شما را در تعمیر کرکره برقی یاری کنند.

تعمیر کرکره برقی در تهران و انواع تعمیرات کرکره برقی و همچنین تعمیر کرکره پارکینگ توسط گروه الودُر با بهترین کیفیت و تضمین خدمات انجام میشود

 • موارد اصلی که امکان دارد در کرکره برقی دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشند:
 • موتور کرکره برقی،
 • تیغه کرکره برقی،
 • تعمیر و تعویض شفت،
 • رسیور و فتوسل و… می‌باشد.
  با شناسایی قطعه مشکل‌دار و خرابی احتمالی می‌توان به‌راحتی کار تعمیر و یا تعویض آن را انجام داد.

 

موارد مهم در تعمیر کرکره :

در زمان که با خرابی کرکره برقی مواجه می شویم باید قبل از شروع تعمیر از سالم بودن برد کرکره اطمینان حاصل کرد، دلیل آن عملکردی است که برد درباز و بسته شدن درب کرکره برقی دارد به همین دلیل باید تعمیر برد کرکره برقی توسط یک شخص متخصص انجام شود که با سیم‌کشی‌ها و مدار برد آشنایی داشته باشد.

 

تعمیر کرکره برقی در تهران و انواع تعمیرات کرکره برقی و همچنین تعمیر کرکره پارکینگ توسط گروه الودُر با بهترین کیفیت و تضمین خدمات انجام میشود

 

الودُر دارای تکنسین‌های مجهز می‌باشد که کار تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران و همچنین کلیه مناطق تهران را باکیفیت بالا و مهارت بسیار زیادی انجام می‌دهند به‌طوری‌که هیچ اخلالی در کارکرد آن صورت نمی‌پذیرد. تکنسین‌های الودر در صورت درخواست مشتریان برای تعمیر کرکره برقی به محل اعزام می شوند.

 

 

 


در صورت نیاز با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

02188592369

02188863495

09124781519

 


ارائه خدمات تعمیرات کرکره برقی در سراسر تهران ، کرج و شهرستان های حومه

تعمیر کرکره برقی نیاز به دانش بسیار بالایی دارد و یک کار تخصصی میباشد لذا گروه های اندکی وجود دارند که می توانند کار تعمیرات کرکره را اجرایی کنند و به دلیل پیچیدگی در بحث ساختار انواع کرکره برقی ، لازم است تا تعمیرکار کرکره برقی به خوبی با قطعات اشنایی حرفه ای داشته و ایرادات موجود را تشخیص دهد و بهترین ابزار را برای رفع مشکلات و تعمیر آن به کار بگیرد.

خدمات ما در تعمیر کرکره برقی:

 • تعمیر موتور کرکره برقی و تعویض قطعات معیوب
 • تعمیر تیغه کرکره برقی
 • تعمیر و تعویض شفت موجود در کرکره برقی
 • تعمیرات و رفع ایرادات ریل ، مویی و کپس
 • تعمیرات اندی کپ کرکره برقی
 • تعمیرات رسیور و صفحه پلیت
 • نصب و تعویض UPS

تمامی ایرادات موجود در انواع کرکره برقی در سریع ترین زمان ممکن توسط تیم فنی الودُر قابل رفع می باشد و ما این تضمین را به شما می دهیم که بدون هیچ هزینه اضافی می توانید تا مدت ها از این ابزار کاربردی بهترین استفاده را کنید.

 


در صورت نیاز با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

02188592369

02188863495

09124781519


اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر کرکره برقی

دانش آموزی از اوهایو در آمریکا از این تکنولوژی برای تولید درب خودکار کرکره ای استفاده نمود، او توانست با آگهی در گرد از روزنامه های اوهایو و فروش چندین دستگاه درب اتوماتیک اولین کمپانی تخصصی درب اتوماتیک کرکره ای را برپایی کند. درب خودکار لولایی نیز در همین دهه به اراده یک معلول جسمی از یک مهندس مکانیک برای خودکار کردن درب آپارتمانش آفریدن شد ، او با استفاده از یک بازوی هیدرولیکی ساده توانست این پیشه را اتمام دهد این تکنیک هنوز برای درب خودکار کرکره ای مورد بهره‌گیری پیمان می گیرد . نقص کلی سیستم هیدرولیک هزینه زیاد زیاد برای ساخت و نگهداری آن بود که درب خودکار کرکره ای را در زمره کالاهای لوکس پیمان میداد. احتمالاً بتوان گفت در این سال ها در ایران اخیر به کارگیری کرکره های سنتی بر روی بورس بود و تقاضای فراوانی را در بازار داشت .

با اشاعه استفاده از موتورهای الکترومکانیک این تکنولوژی در درب اتوماتیک کرکره ای و همچنین کرکره های خودکار باره استفاده پیمان گرفت و باعث پیشرفت روز افزون آن و تبدیل شدن درب خودکار کرکره ای به یک صنعت شد الی جایی که امروزه درب خودکار کرکره ای یگانه ملزومات مهم زندگی شهری می باشد .

کرکره اتوماتیک یک گونه جدید از کرکره های برقی می باشد که بدست موتورهای اخص ای عمل پایین و بالا رفتن کرکره را کنترل می کند . امنیت و سرعت در کرکره اتوماتیک حرف نخست را می زند . این کرکره ها از تیغه های مستحکم و مقاومی کاربرد می کنند که می طاقت آن در زنگ های گوناگون سفارش عدل . جنس تیغه های کرکره به نحوی می باشد که نمی توان توسط ضربه به آن آسیبی را وارد ارائه کرد . این تیغه ها در روبرو برودت و گرما تغییر ناپذیر بوده و در فصول سرد یا گرم تغییر شکل نمی دهد .

از کدام گونه تیغه ها در کرکره برقی بهره‌گیری نماییم

صنعت کرکره برقی احد از صنعت هایی می باشد که به خواهشمندم گسترش زندگی مدرن و منزل های هوشمند رونق قابل پروا ای را به خویش دیده است . ساخت تیغه کرکره برقییکی از مشاغل پر درآمد در ایران می باشد . گرد از عواملی که قیمت تمام شده یک کرکره برقی را تعیین می نماید جنس تیغه های کرکره برقی می باشد . معمولا کرکره ها ارزان بها از تیغه هایی استفاده می کنند که در ساخت آن ها از آلومینیوم ضایعاتی بهره‌گیری شده است . این گونه کرکره ها بعد از مدت کوتاهی از نصب صدای زیادی را تولید می کنند و در پایان هم از هم جدا می شوند . یک تیغه کرکره برقی باید از مواد اولیه مناسب ( یعنی شمش آلومینیوم درجه یک ) تهیه شده باشد .

همچنین علاوه بر مواد اولیه نحوه تولید یک تیغه کرکره نیز بسیار مهم می باشد. برای نمونه تیغه ای که در کارگاه های ریخته گری جاسازی می شود معمولا توان مرغوب تر از تیغه های اکسترود می باشد. چرا که این تیغه ها تحت خفقان اکستروژن می باشد و با فشاری که به آنها وارد می شود شکل می گیرند. تیغه های ارزان بها معمولان یا فاقد مرحله سختی کاری می باشند یا اینکه مرحله انودایز به چهره کامل بر روی آن ها سپریدن نمی شود .

بعد از این مراحل نوبت رنگ آمیزی تیغه ها می رسد. تیغه های رنگی کرکره برقی زیبایی خاص خود را دارند. رنگ تیغه های کرکره باید سالیان سال در شرایط هوایی متفاوت مشابه برف، باران، آفتاب شدید و سرما دوام بیاورند و تغییر رنگ ندهد. رنگ این تیغه ها الکترواستاتیک می باشد. پیش از رنگ شدن هم حتما باید بدست محلول خاصی شستشو شوند و کاملا تمیز باشند .